Webhosting technologie

 

Spolehlivé servery jsou, když ...

Spolehlivost: Využíváme technologie clusteringu - všechny souborové, emailové, databázové a webové servery mají více uzlů. Pokud dojde k výpadku na jednom z nich, dojde obratem k přepnutí a rozložení výkonu na zbývající. Data jsou zálohována každou hodinu s historií 1 rok zpět po jednotlivých dnech. Databáze jsou navíc online replikovány na záložní stroj, který je v případě výpadku primárního serveru schopen okamžitého nasazení bez ztráty dat.

Technologie: Využíváme vlastní technologie, nikoliv pronájmu. Vlastníme pouze značkové servery specializovaných výrobců, jako HP, INTEL, či SUPERMICRO. Technologie je ve drtivé většině postavena na platformě INTEL a AMD, které na základě našich dlouhodobých zkušeností mají v serverové oblasti technologický náskok. Všechny servery využívaji ECC RAM, HOT SWAP disky a jsou navrženy pro nepřetržitý provoz.

Síť: Hlavní konektivita poskytovatele je k páteři redundantně rozdělena do více cest - 2x zahraničí, 2x NIX. Všechny síťové prvky fungují clusterovou technologií, máme tedy redundantní připojení, routery, firewaly i switche. Propustnost je nastavena tak, aby několikanásobně převyšovala aktuální datový tok.

Prostředí: Vzduch je udržován při konstantní teplotě 15°C a téměř nulové vlhkosti, aby všechny prvky mohly pracovat optimálně.

Ochrana proti výpadku proudu: Dva nezávislé záložní zdroje spolu s dieselovým agregátem zaručují stabilní přísun elektrické energie bez výpadku nebo poklesů napětí. Energie je vedena k prvkům ve dvou nezávislých napájecích okruzích. Navíc mají kritické servery více HOT SWAP zdrojů, připojených na oba okruhy. Tímto zapojením minimalizujeme energetický vliv na výpadky.

Bezpečnost: S dozorem 24/7, kamerovým systémem a s kontrolovaným přístupem ke klientským serverům budou Vaše data v bezpečí jako nikdy předtím.

 
 

© Web4ce, s.r.o. 2009 | Webhosting a webdesign Web4ce, s.r.o. | Provozováno na CMS E4E | Mapa webu | Facebook

Vyhledat

Je doména volná?
www.