Aktuálně

 

Aktuálně

KOMPLET - příznivější cena ! 

19.6.2007

Vážení zákazníci,

vzhledem k velkému zájmu o nový balíček KOMPLET a ke klesajícím cenám domén jsme se rozhodli k razantní změně ceny. Od dnešního dne je měsíční cena balíčku KOMPLET jen 75,- Kč, ročně vyjde na 900,- Kč.

Vaše hostingová společnost Web4ce.Snížení cen domén ! 

18.6.2007

Vážení zákazníci,

dnešním dnem jsme snížili ceny nejžádanějších domén z naší nabídky. Zatímco centrální registrátor CZ domény snižuje cenu až od 1.10.2007, my jsme pro Vás toto překvapení připravili již nyní.

.CZ
219,- Kč
.COM .NET. BIZ .ORG
199,- Kč
.INFO
75,- Kč
.NAME
289,- Kč
.US
229,- Kč
.EU
199,- Kč

Podrobnosti o cenách a ceny dalších domén naleznete v doménovém ceníku.

Děkujeme Vám za přízeň.Výrazné rozšíření nabízených služeb 

21.5.2007

Vážení zákazníci,

dnešním dnem jsme pro naše nové i současné zákaníky rozšířili nabídku služeb ve všech variantách.

Balíček MINI byl obohacen o podporu DB MySQL a PostgreSQL, stejně jako balíček KLASIK. Zároveň ve všech balíčcích nabízíme podporu CRON. Výárazně byl posílen i nabízený prostor, a to u MINI na 2 GB, KLASIK na 10GB a BUSINESS dokonce 20GB.

Věříme, že Vás naše nová nabídka potěší.
Nový balíček KOMPLET ! 

20.5.2007

Vážení zákazníci,

dnešním dnem je do nabídky zařazen nový balíček KOMPLET, který kromě podpory řady vlastností, jako jsou například prostor 5GB, DB MySQL a PostgreSQL, nebo CRON, nabízí i doménové jméno v ceně. Doménové jméno není omezeno jen na generické domény COM, NET, ORG, BIZ, či INFO,ale může být i CZ, EU, NAME, nebo US.

Jsme přesvědčeni, že Vás nový balíček KOMPLET osloví.

 

Větší bezpečnost přímé komunkace s databází PostgreSQL 

25.2.2007

Aktivovali jsme pro Vás bezpečnější přímou komunikaci s databází PostgreSQL.
Vaše data i heslo nyní chrání 256-ti bitová SSL komunikace.

Helpdesk


Lepší kompatibilita Postgresu s češtinou 

23.2.2007

Na Vaši žádost jsme nastavili databázi PostgreSQL tak, aby lépe podporovala češtinu a ostatní jazyky v kódování UTF8.
Nyní si můžete užívat mimo jiné správně fungující interní funkce upper() a lower(). Děkujeme Vám za Vaše cenné podněty.

Helpdesk


Výrazné snížení počtu nevyžádané pošty 

16.1.2007

K dnešnímu dni jsme pro Vás vylepšili AntiSpamový filtr. Díky této novince Vám do vaší emailové schránky přijde mnohem méně nevyžádané pošty.Spuštěna administrace hostingových účtů 

8.1.2007

Připravili jsem pro Vás jednoduchou správu Vašeho hostingového účtu, kterou naleznete zde. V této chvíli si můžete sami zakládat, mazat a upravovat virtuální FTP učty, vytvářet a mazat MySQL databáze, měnit heslo u MYSQL uživatele a měnit heslo Vašeho základní účtu. Další rozšíření administrace můžete očekávat v nejbližších dnech.Výrazné snížení cen domén 

1.1.2007

Od 1.1.2007 došlo k výraznému zlevnění cen domén. Změna je viditelná zejména u domén EU a CZ, kde je cenový posun v řádu stokorun. Nabízíme našim zákazníkům domény v těch nejnižších cenových hladinách v ČR.

Zvýšení výkonu serveru 

11.11.2006

Dnes dopoledne jsme zvýšili výkon jednoho z našich serverů přidáním 8GB paměti a dalším dvoujadrovým procesorem AMD Opteron.Zvýšení výkonu webových serverů 

30.7.2006

Rádi bychom Vás informovali, že do rodiny našich webhostingových serverů, které se starají o Vaši spokojenost, přibyl nový webový server v cílové konfiguraci 2x AMD Opteron dualcore.

Joomla a bezpečnost 

16.6.2006

RS Joomla, který s úspěchem používáte v rámci našich hostingových programů se dočkal výrazného posunu směrem k bezpečnosti použití. Tuto změnu všem uživatelům doporučujeme. Podrobnosti nalezenete na www.joomlaportal.cz.

Anglická verze superior.cz 

27.5.2006

Pro velký zájem uživatelů byla přidána anglická verze stránek www.superior.cz

Nová prezentace sporty-cz.cz 

15.5.2006

Byla spuštěna nová prezentace Sdružení sportovních svazů České republiky. Informace o sportovních klubech a jejich aktivitách v ČR můžete nalézt na www.sporty-cz.cz

Webhosting prezentace www.artysite.net 

20.4.2006

Našich služeb se rozhodla využít společnost Artysite, výrobce systému WebTools, který Vám poskytuje nástoje jako kniha návštěv, ankety, počítadla a podobné služby ...

Registrace domény EU 

3.4.2006

Od 7.4.2006 dochází k uvolnění registrací EU domén široké veřejnosti. Od tohoto data bude možné registrovat EU doménu bez zbytečné administrativy. Vlastníkem EU domény může být pouze osoba, organizace nebo subjekt mající trvalé sídlo v jedné z členských zemích EU.

New Music na radiu Wave 

10.2.2006

Hudební portál www.newmusic.cz zaměřený na kytarovou scénu, který jsme realizovali již v loňském roce se dočkal vlastního pořadu na vlnách radia Wave.

Ochrana statistik přístupů na web 

14.1.2006

Z důdvodu stále častejších dotazů, proč není přístup ke statistikám webů chráněn heslem, jsme provedli úpravu nastavení. Nyní jsou Vaše statistiky přístupné pouze po zadání správného loginu a hesla. Tyto údaje jsou stejné jako pro přístup k Vašemu účtu.Podpora jazyka PYTHON 

5.1.2006

Od dnešního dne poskytujeme podporu skriptovacího jazyka PYTHON v rámci balíčku u všech hostingových progarmů.

Zdarma registrace domén CZ 

1.1.2006

Od roku 2006 přinášíme svým zákazníkům doboru zprávu. Centrální registrátor zrušil registrační poplatek za domény CZ. Nadále se platí již jen provozní roční poplatek.


<<  <  2  3  4  5  6  7  8  9  > >>

 
 

© Web4ce, s.r.o. 2009 | Webhosting a webdesign Web4ce, s.r.o. | Provozováno na CMS E4E | Mapa webu | Facebook

Vyhledat

Je doména volná?
www.