FAQ - Často kladené otázky

Projděte si naše FAQ předtím než budete kontaktovat náš helpdesk. Věříme, že zde najdete odpovědi na většinu Vašich dotazů.

 

FAQ - Webhosting

1) Jak dlouho trvá zřízení webhostingu?
2) Co je to hosting ALIAS? Co si pod tím mám představit?


1) Jak dlouho trvá zřízení webhostingu? 

Po obdržení objednávky jsou obratem založeny všechny objednané uživatelské účty, se kterými můžete začít ihned pracovat na virtuální doméně vaše.doména.web[1-x].web4ce.cz. Zároveň je Vám vygenerována výzva k platbě a zaslána všechna hesla pro přístup k již funkčnímu hostingu.

Registrace nové domény, případně její transfer pod správu společnosti Web4ce, s.r.o., jsou zahájeny v den připsání částky na náš účet současně se zaslaním daňového dokladu.

Pokud je zaslána objednávka, resp. přijate platba, mimo pracovní dobu podpory, je příslušný proces zahájen v následujícím pracovnim dni.


2) Co je to hosting ALIAS? Co si pod tím mám představit? 

Hosting ALIAS je jak už z názvu vyplývá alias k již existujícímu hostingu. V praxi to znameto to, že webový prostor je pro hlavní hosting i všechny aliasy stejný, zobrazuje se stejný obsah.

U mailů je to velmi podobné. V podstatě máte hlavní doménu, u které můžete spravovat mailové účty. Ostatní domény pak fungují jako alias k hlavní doméně. Založíte-li například mailovou schránku test@hlavni-domena.cz, bodou Vám do této schránky chodit i mail poslané na test@alias-domena.cz.


 

Krátké novinky RSS

1.1.2019 PF 2019
 
1.1.2018 PF 2018
 
9.6.2016 Platby ze Slovenska
 
2.2.2016 Bazar
 
31.12.2015 PF 2016
 
 
 
 

© Web4ce, s.r.o. 2009 | Webhosting a webdesign Web4ce, s.r.o. | Provozováno na CMS E4E | Mapa webu | Facebook

Vyhledat

Je doména volná?
www.