Aktuálně

 

Aktuálně

Navýšení paměťového limitu hostingových balíčků 

15.5.2021

Naším krédem je komunikace se zákazníky. Proto jsme na základě jejich podnětů navýšili paměťový limit (memory_limit) u webhostingových balíčků.

V konkrétních číslech vypada navýšení následovně:

MINI → 256MB
KLASIK → 512MB
BUSINESS → 1024MB

KOMPLET → 256MB

Konkrétní velikosti limitu pro jednotlivé balíčky naleznete v ceníku služeb.

Paměťový limit je nastaven pro všechny stávající i nové zákazníky.

Věříme, že je pro Vás změna přijemným dárkem.
Michal Ceé
HelpdeskNové prostory - nová nabídka služeb 

2.3.2021

Datové centrum

Vážení zákazníci,

po několikaměsíční přípravě plníme jedno z předsevzetí a přecházíme do prostor nového datového cenra. Důvodem přechodu je rozšíření poskytovaných kapacit pro naše hausingové klienty a zároveň plánovaná nabídka geograficky rozložených HA clusterů služeb. Výrazný posun je i v kvalitě a spolehlivosti služeb zcela nového datacentra.

Standardem nového datacentra je nezávislé napájení elektrickou energii z několika zdrojů, několik nezávislých připojení do internetu, klimatizované prostory se stálou teplotou a vlhkostí dle normy ASHRAE, zhášecí hasící systém, systém teplých a studených uliček, zdvojená podlaha. Nové prostory mají výhodnou polohu, jsou dostupné 100m od stanice metra a pro zákazníky je k dispozici u datacentra parkovácí plocha.

Na naší straně jsme, kromě plánovacích, přípravných a migračních prací, investovali do zcela nových technologií Juniper Networks, které umožní našim zákazníkům připojení vlastních serverů rychlostí až 2x 25Gbit. Každý z umístěných serverů má připojení ze dvou nezávislých napájecích větví a dvě připojení k síti. Zároveň má k dispozici zabezpečenou síť pro vlastní management strojů.

Stávající zákazníci VPS, hostingu a pronajatých dedikovaných sevrerů budou odměněni vyšší rychlostí služeb, rychlejším rozvojem a především mnohem vyšší stabilitou a dostupností služeb.

Nabídka a vývoj dalších služeb v letošním roce na sebe nenechá dlouho čekat a věříme, že budete přijemně překvapeni.

Michal Ceé
jednatel společnostiVánoce 2020 

24.12.2020

 Vážení zákazníci,

klidné prožití Svátků za celou společnost přeje

Michal Ceé, jednatel společnosti.

 

 

 Oprava chyby ve frameworku nette 

21.10.2020

 Vážení zákazníci,

v hojně využívaném vývojovém frameworku nette byla nalezena bezpečnostní slabina, která umožňovala převzít kontrolu nad zákaznickým účtem hostingu.

Podrobnosti o slabině naleznete v odborných článcích, např.

Prohledali jsme všechny zákaznické hostingy a dotčené weby jsme opravili, zároveň jsme přímo kontaktovali ty z vás, kterých se oprava týkala. Je třeba opravit chybu i ve vašich repozitářích, abyste si ji do webu nezavlekli znovu při updatu vašich webových prezentací.

Michal Ceé, HelpdeskZabezpečení free CMS 

6.4.2020

Vážení zákazníci,

vzhledem k výrazně zvýšené aktivitě útočníků v současné době jsme byli nuceni přistoupit k proaktivní politice zabezpečení. Bohužel jen nízké procento provozovatelů free CMS (Joomla, Wordpress apod...) používá zabezpečovací prvky jako Wordfence, blokování xmlrpc, apod. Z tohoto důvodu budeme 

  • blokovat provoz webů, ve kterých nalezneme bezpečnostní mezery, případně nalezneme stopy napadení, a to až do instalace bezpečnostních prvků
  • plošně blokovat spouštění rizikových prvků

V případě, že zjistíte, že Vám na webu nefunguje nějaká funkcionalita, která fungovala, a je nezbytná pro jeho chod, prosím kontaktujte oddělení podpory. Je možné, že patříte k jedné, či druhé skupině a je třeba problém vyřešit. V prvním případě instalací zabezepčení, které chybělo, nebo dovolilo napadení, v druhém případě individuálním nastavení filtrovacích pravidel a povinným zabezpečením, abychom tato pravidla mohli pro tento web vypnout.

Děkujeme za pochopení.

Michal Ceé, HelpdeskZvýšení výkonu webové farmy 

15.2.2020

Vážení zákazníci,

v průběhu nocí 13.2.2020-14.2.2020 a 14.2.2020-15.2.2020, během plánovaných odstávek, došlo ke splnění dalšího bodu etapy rozvoje naší infrastruktuiry, a to přesunu dat vašich webů na nové diskové pole. Změna by se měla projevit nárůstem výkonu webserverů. V případě zjištění problémů s vaším webhostingem kontaktujte prosím neprodleně oddělení technické podpory na emailu helpdesk@web4ce.cz.

Investice do systémů nejsou konečné, aktuálně pracujeme na zcela nové revoluční verzi diskového systému pro hostingové služby. Konkrétně na začátku druhého čtvrtletí 2020 budeme spouštět zcela novou generaci diskového pole, v pořadí již 3. Teoreticky počítaná propustnost tohoto pole bude proti stávajícímu o několik řádů vyšší.

Děkujeme za pochopení a tešíme se na další spolupráci.

Michal Ceé

 

 PF 2020 

2.1.2020

Vážení zákazníci,

rád bych Vám poděkoval za spolupráci v roce 2019 a zároveň představil plány pro nejbližší období.

V oblasti technologií jsme právě dokončili upgrade archivného a zálohovacího systému a v krátké době nás čeká spuštění nové generace diskového systému (několik diskových polí). Vám především přinese vyšší propustnost a stabilitu za stávajících cenových podmínek.

V síťové oblasti plánujeme expanzi do dalších prostor a další propojovací body, což by mělo zvýšit spolehlivost a propostnost naší sítě.

Dále nás čeká navýšení výkonu nákupem nových virtualizačních platforem, a to výhradně na platformě AMD - a tím kompletní eliminace chyb původní platformy Intel.

V oblasti služeb plánujeme také několik zajímavých změn, věřím, že budete přijemně překvapeni.

Přeji Vám nejen do roku 2020, ale i do dalších let,  mnoho úspěchů

Michal Ceé, jednatel společnosti.

 

 

 Zvýšení propustnosti ... 

25.11.2019

Vážení zákazníci,

v noci z 24.11.2019 na 25.112019 došlo k navýšení propustnosti na jednm ze segmentu centrálních diskových polí. Navýšení bylo provedenou výměnou CACHE daného segmentu, která byla spojena s jeho odstávkou, která byla z důvodů dělšího ladění výkonu proti plánu delší, než jsme předpokládali

Ve 3:59 proběhl poslední restart daného pole a během cca 20 minut poklesla zátěž na připojených systémech do normálních hodnot.

Investice do systémů nejsou konečné, aktuálně pracujeme na nové verzi diskového systému pro hostingové služby. Konkrétně v průběhu prvního čtvrtletí 2020 budeme spouštět zcela novou generaci diskového pole, v pořadí již 3. Teoreticky počítaná propustnost tohoto pole bude proti stávajícímu o řád vyšší.

Děkujeme za pochopení a tešíme se na další spolupráci.

Michal Ceé

 

 Zabezpečení CMS Joomla + Wordpress 

7.6.2019

Vážení zákazníci,

vzhledem k množícím se útokům na výše uvedené CMS jsme byli nuceni upravit konfigurace webových serverů tak, že nelze explicitne registrovat nové uživatele, případně zobrazit skrytý implicitní kontaktní formulář. Obě komponenty v sobě nemají ochranu před SPAMem.

Pokud Vám Vaše webové prezentace po tomto astevní nefunguje správně, prosím kontaktujte naši technickou podporu.

Michal Ceé, HelpdeskPF 2019 

1.1.2019

Vážení zákazníci,

rád bych Vám poděkoval za spolupráci v roce 2018. Zároveň bych rád popřál nejen do roku 2019, ale i do dalších let,  mnoho úspěchů.

Michal Ceé

 

 Bezpečnostní chyba CPU Intel 

5.1.2018

Vážení zákazníci,

jistě jste zaznamenali medializovanou kauzu ohledně bezpečnostní chyby v CPU Intel. Protože tyto CPU jsou v serverech, které používáme (kromě dalších CPU jako AMD apod.), již delší dobu tuto kauzu sledujeme a především se soustředíme na její eliminaci. Problém je rozsáhlý a netýká se jen oblasti serverů,ale dotýká se i každého běžného uživatele notebooku, či PC. Naštěstí je pravděpodobnost získání kompromitujících informací pomocí této techniky relativně nízká.

Rádi bychom se podelili o aktuální stav řešení za naši společnost

  • o potenciální hrozbě víme již delší dobu, jedná se o celkem 3 nezávislé problémy spojené s architekturou X86
  • již nějaký čas spolupracujeme s vývojáři SW na řešení, neboť sám výrobce CPU se k této hrozbě dosud nedokázal postavit dostatečným způsobem
  • dodaná řešení průběžně testujeme a budeme ještě testovat
  • otestovaná řešení průběžně a bezodkladně nasazujeme a budeme nasazovat tak, aby tento problém dostatečně eliminovala a zároveň neměla vliv na funkčnost naší infrastruktury

Michal CeéPF 2018 

1.1.2018

Vážení zákazníci,

rád bych Vám poděkoval za spolupráci v roce 2017.  Zároveň bych rád popřál nejen do roku 2018, ale i do dalších let,  mnoho úspěchů v profesním i osobním životě.

Na rok 2018 máme pro Vás připraveny další novinky, zejména v oblasti podpory virtuálních serverů, ale také i v hostingových službách. Věříme, že budou pro Vás přínosem.

Michal Ceé

 

 Webový SSL certifikát zdarma 

22.11.2017

Chcete podporu https, nebo-li svůj vlastní SSL certifikát?

Není nic jednoduššího, než o něj požádat. SSL certifikát je pro naše zákazníky zcela zdarma, stačí kontaktovat naše oddělení podpory.

Certifikáty provozujeme pro weby s podporou PHP 5.4 a vyšší a podmínkou je využití našich DNS.

Michal Ceé
HelpdeskCertifikáty StartSSL - varování 

11.1.2017

Vážení zákazníci,

protože mnozí z Vás instalují na své webhostingu certifikáty a v mnohém se jedná i o certifikáty StartSSL, rádi bychom upozornili, že nově vydané cetifikáty byly v prohlížečích označeny za nedůveryhodné. Doporučujeme se dobudoucna těmto certifikátům vyhnout a nově je již nepořizovat. Další informace najdete v článcích, např. na www.root.cz.Platby ze Slovenska 

9.6.2016

Vážení zákazníci,

vzhledem ke změnám v platebním styku na Slovensku zadávejte prosím své platby dle instrukcí naší banky takto:

  • Protistraně předejte číslo účtu ve formátu IBAN
  • Informujte ji, aby platbu v měně EUR zadala jako SEPA platbu, nikoli jako platbu do zahraničí.

IBAN účtu naší společnosti je CZ4320100000002800060000, viz. aktualizace na našem webu.

Michal Ceé
Helpdesk
 Bazar 

2.2.2016

Vážení zákazníci,

díky neustálým inovacím nám občas zbývájí komponenty, které jsou plně funkční,ale nám se pro podporu služeb již nehodí. Proč by tyto technologie nemohly posloužit Vám ?

Otevřeli jsme pro Vás malý bazar použité IT techniky.

Michal Ceé

 PF 2016 

31.12.2015

Vážení zákazníci,

rád bych Vám poděkoval za spolupráci v roce 2015.  Zároveň bych rád popřál nejen do roku 2016, ale i do dalších let,  mnoho úspěchů v profesním i osobním životě.

Na rok 2016 máme pro Vás připraveno mnoho pozitivních, změn a i několik novinek na trhu. Budeme rádi, když je přivítáte s námi.

Michal Ceé

 Patch pro Joomla na verzi 3.4.8 

21.12.2015

Vážení zákazníci,

Přes Vánoce byly vydány další dva patche pro CMS Joomla, aktuální verze je 3.4.8.

14.12. byla vydána důležitá bezpečnostní aktualizace CMS Joomla, která opravuje kritickou chybu. Zaktualizujte si, prosím, vaši Joomlu na verzi 3.4.6.

Více se dočtete zde.

Děkujeme

Tomáš Pavlata
Web4ce .s.r.o. HelpdeskLetos slavíme 11 let od založení. My dárky nedostáváme, ale rozdáváme! 

4.11.2015

Vážen klienti,

Společnost Web4ce, s.r.o. tento rok slaví 11 let od svého založení a provozu hostingových služeb. Jelikož se snažíme odlišit od naší konkurence a velice si vážíme toho, že naše služby využíváte, rádi bychom Vás u této příležitosti obdarovali zajímavým dárkem.

Jelikož chceme, aby se našim klientům vždy dařilo, rozhodli jsme se Vám dát dárek z oblasti internetového marketingu a komunikace, na jehož vývoji se společnost Web4ce, s.r.o. technologicky podílela a stala se jeho vývojovým partnerem.
 

Dárek Službu Emailkampane.cz na 2 měsíce ZDARMA
 
Jedná se o českou on-line e-mail marketingovou službu, kterou od nás získáte na 2 měsíce zcela ZDARMA (a bez jakéhokoliv závazku). S touto službou můžete rozesílat hromadné e-maily, automatizované kampaně, přání k svátku aj. Rozešlete až 15.000 e-mailů!
 
ZÍSKAT DÁREK


JAK NA TO?

Registrujte se do služby Emailkampane.cz přes tlačítko ZÍSKAT DÁREK a získáte tak službu na 2 měsíce zcela ZDARMA. Zároveň Vám se vším poradí zákaznická podpora na e-mailu i telefonu. Věříme, že budete maximálně spokojeni.

Michal Ceé
jednatel společnostiZlevňujeme !!! 

27.9.2015

Vážení zákazníci,

zatímco ostatní registrátoři domén zdražují, my zlevňujeme ! Doporučujeme Vaší pozornosti nový ceník domén, kde jsme v oblasti generických domén připravili několik příjemných překvapení.

Děkujeme Vám za přízeň.

Michal Ceé
Helpdesk


<< <  1  2  3  4  5  6  > >>

 
 

© Web4ce, s.r.o. 2009 | Webhosting a webdesign Web4ce, s.r.o. | Provozováno na CMS E4E | Mapa webu | Facebook

Vyhledat

Je doména volná?
www.