Aktuálně

 

Aktuálně

Snížení cen domén ! 

20.11.2007

Vážení zákazníci,

s potěšením Vám oznamujeme, že se nám podařilo snížit ceny generických domén (com, net, org, biz, info), a to o více, než 10%. Tato změna je trvalá.


Upgrade MySQL a PHP na nejnovější verzi (server aries) 

7.11.2007

Vážení zákazníci,

děkujeme Vám za trpělivost při upgrade MySQL na verzi 5.0.44 a PHP na verzi 5.2.4.

V případě že máte po upgradu MySQL problém s kódováním na webových stránkách, tak je nutné provést následující úpravu. Do Vašich skriptů hned za provedení připojení k databázi vložte jeden z následujících řádků:

mysql_query("SET NAMES 'CP1250'"); pro kódování Windows 1250
nebo
mysql_query("SET NAMES 'latin2"); pro kódování ISO 8859-2

Váš helpdesk tým
Web4ce, s.r.o.Změna nastavení PHP 

20.10.2007

Protože některé hostované weby na našich serverech mají bezpečnostní chyby a docházelo tak k nabourávání těchto webů, rozhodli jsem se v sobotu 20.10.2007 všem hostingům zákázat načítání vzdálených souborů (allow_url_fopen = Off). Toto pravidlo budeme opět povolovat, ale pouze na webech u kterých nás bude o tuto změnu požádáno.Navýšení prosotru u webhostingu 

23.9.2007

Vážení zákazníci,

v souvislosti s plánovaným rozvojem diskových polí jsme od dnešního dne pro naše nové i současné zákaníky rozšířili nabízenou diskovou kapacitu u všech webhostingových variant, u některých až o 400%.

Balíček KOMPLET získal kapacitu 10GB, KLASIK 20GB a BUSINESS 30GB. Balíčeky MAIL a MINI byly rozšířeny na celých 5GB prosoru.

Naše nabídka roste s Vámi...
Nový mailserver 

8.9.2007

Od dnešního dne je v provozu nový mailový server msrv1.web4ce.cz, který Vám zlepší a zrychlí komunikaci.

Prosíme všechny zákazníky, kteří využívají webmailových služeb, aby od této chvíle používali pouze adresy začínající webmail, tedy například https://webmail.web4ce.cz pro horde nebo https://webmail2.web4ce.cz pro squirrel.

Zákazníci, kteří si sami vedou DNS záznamy prosíme, aby si upravili DNS záznamy takto:
MX záznam na mail1.web4ce.cz.
mail CNAME mail1.web4ce.cz.

Děkujeme Vám za přízeň.Navýšení limitů FUP 

24.8.2007

Po konzultaci s naším významným zákazníkem jsme výrazně navýšili limity FUP pro balíčky KLASIK a BUSINESS. Zároveň jsme i snížili cenu za další navýšení limitů.
Více se můžete dočíst v popisu FUP.

Děkujeme za cenný podnět
Web4ce, s.r.o.


Zvýšení stability a dostupnosti 

11.8.2007

Z důvodu ochrany stability a dostupnosti Vašich prezentací jsme zavedli nový bezpečnostní systém, který nedovolí jednomu virtuálnímu serveru neúměrně spotřebovávat zdroje celého serveru.

Limity byly nastaveny tak, aby se dotkly skutečně jen kritických špiček, a nepostihly běžné uživatele. Zároveň jsou odstupňovány podle jednotlivých balíčků.

Zdarma tak dostáváte větší jistotu a spolehlivost našich služeb.

Bližší informace o nastavení FUP.Rozšířili jsme administraci MySQL databáze 

10.8.2007

Od dnešního dne jsme v administraci našim zákazníkům umožnili zakládat další MySQL uživatele a také nastavovat práva na vybrané MySQL databáze.
Ve výpisu založených databází je navíc k dispozici informace o způsobu řazení a porovnávání dat. Toto nastavení lze definovat při zakládání nové databáze.KOMPLET - příznivější cena ! 

19.6.2007

Vážení zákazníci,

vzhledem k velkému zájmu o nový balíček KOMPLET a ke klesajícím cenám domén jsme se rozhodli k razantní změně ceny. Od dnešního dne je měsíční cena balíčku KOMPLET jen 75,- Kč, ročně vyjde na 900,- Kč.

Vaše hostingová společnost Web4ce.Snížení cen domén ! 

18.6.2007

Vážení zákazníci,

dnešním dnem jsme snížili ceny nejžádanějších domén z naší nabídky. Zatímco centrální registrátor CZ domény snižuje cenu až od 1.10.2007, my jsme pro Vás toto překvapení připravili již nyní.

.CZ
219,- Kč
.COM .NET. BIZ .ORG
199,- Kč
.INFO
75,- Kč
.NAME
289,- Kč
.US
229,- Kč
.EU
199,- Kč

Podrobnosti o cenách a ceny dalších domén naleznete v doménovém ceníku.

Děkujeme Vám za přízeň.Výrazné rozšíření nabízených služeb 

21.5.2007

Vážení zákazníci,

dnešním dnem jsme pro naše nové i současné zákaníky rozšířili nabídku služeb ve všech variantách.

Balíček MINI byl obohacen o podporu DB MySQL a PostgreSQL, stejně jako balíček KLASIK. Zároveň ve všech balíčcích nabízíme podporu CRON. Výárazně byl posílen i nabízený prostor, a to u MINI na 2 GB, KLASIK na 10GB a BUSINESS dokonce 20GB.

Věříme, že Vás naše nová nabídka potěší.
Nový balíček KOMPLET ! 

20.5.2007

Vážení zákazníci,

dnešním dnem je do nabídky zařazen nový balíček KOMPLET, který kromě podpory řady vlastností, jako jsou například prostor 5GB, DB MySQL a PostgreSQL, nebo CRON, nabízí i doménové jméno v ceně. Doménové jméno není omezeno jen na generické domény COM, NET, ORG, BIZ, či INFO,ale může být i CZ, EU, NAME, nebo US.

Jsme přesvědčeni, že Vás nový balíček KOMPLET osloví.

 

Větší bezpečnost přímé komunkace s databází PostgreSQL 

25.2.2007

Aktivovali jsme pro Vás bezpečnější přímou komunikaci s databází PostgreSQL.
Vaše data i heslo nyní chrání 256-ti bitová SSL komunikace.

Helpdesk


Lepší kompatibilita Postgresu s češtinou 

23.2.2007

Na Vaši žádost jsme nastavili databázi PostgreSQL tak, aby lépe podporovala češtinu a ostatní jazyky v kódování UTF8.
Nyní si můžete užívat mimo jiné správně fungující interní funkce upper() a lower(). Děkujeme Vám za Vaše cenné podněty.

Helpdesk


Výrazné snížení počtu nevyžádané pošty 

16.1.2007

K dnešnímu dni jsme pro Vás vylepšili AntiSpamový filtr. Díky této novince Vám do vaší emailové schránky přijde mnohem méně nevyžádané pošty.Spuštěna administrace hostingových účtů 

8.1.2007

Připravili jsem pro Vás jednoduchou správu Vašeho hostingového účtu, kterou naleznete zde. V této chvíli si můžete sami zakládat, mazat a upravovat virtuální FTP učty, vytvářet a mazat MySQL databáze, měnit heslo u MYSQL uživatele a měnit heslo Vašeho základní účtu. Další rozšíření administrace můžete očekávat v nejbližších dnech.Výrazné snížení cen domén 

1.1.2007

Od 1.1.2007 došlo k výraznému zlevnění cen domén. Změna je viditelná zejména u domén EU a CZ, kde je cenový posun v řádu stokorun. Nabízíme našim zákazníkům domény v těch nejnižších cenových hladinách v ČR.

Zvýšení výkonu serveru 

11.11.2006

Dnes dopoledne jsme zvýšili výkon jednoho z našich serverů přidáním 8GB paměti a dalším dvoujadrovým procesorem AMD Opteron.Zvýšení výkonu webových serverů 

30.7.2006

Rádi bychom Vás informovali, že do rodiny našich webhostingových serverů, které se starají o Vaši spokojenost, přibyl nový webový server v cílové konfiguraci 2x AMD Opteron dualcore.

Joomla a bezpečnost 

16.6.2006

RS Joomla, který s úspěchem používáte v rámci našich hostingových programů se dočkal výrazného posunu směrem k bezpečnosti použití. Tuto změnu všem uživatelům doporučujeme. Podrobnosti nalezenete na www.joomlaportal.cz.

<<  <  2  3  4  5  6  7  8  9  > >>

 
 

© Web4ce, s.r.o. 2009 | Webhosting a webdesign Web4ce, s.r.o. | Provozováno na CMS E4E | Mapa webu | Facebook

Vyhledat

Je doména volná?
www.